Jak si vybrat nejlepší matraci pro sex

Jak si vybrat nejlepší matraci pro sex

Zahrnujeme produkty, o kterých si myslíme, že jsou užitečné pro naše čtenáře. Pokud si nakoupíte odkazy na této stránce, můžeme získat malou provizi. Tady je náš proces.

Lidé rhino gold gel pravdivé recenze často kupují matraci, aby zlepšili spánek. Lidé s aktivním sexuálním životem však mohou také chtít zvážit, jak dobře budou jejich matrace fungovat, zatímco mají sex.

V tomto článku zdůrazňujeme faktory, které může člověk chtít při nakupování vzít v úvahu Pro matraci, která bude nejlépe vyhovovat jejich potřebám sexuálního života. Uvádíme také některé z nejlepších matrací pro sex. Na trhu je na trhu velké množství materiálů, stylů a cenových rozsahů. Patří mezi ně skákavost, redukce šumu, pevnost a jak snadné je čistit matraci. Skákací matrace se rychle přetvoří poté, co ji osoba komprimuje, místo aby absorbovala dopad. Odpověď

Matrace, která rychle reaguje na změny polohy, může být pohodlnější. Během sexu je obtížnější. Matrace, která nevydává hluk s pohybem.

Pěnové matrace jsou obecně tišší než matrace, které obsahují pružiny nebo cívky. Matrace drží, když ji člověk komprimuje na okraji nebo v jeho blízkosti. okraj matrace. To může být důležité jak pro pohodlí, tak pro bezpečnost.

Matrace člověka by měla být pohodlná pro spánek a sex.

Je vhodné zvážit matraci, která uvolňuje tlakové body pro všechny druhy sexu a spací pozice. Matrace s touto funkcí udržují záda, boky, ramena, kolena a lokty před zraněním během sexu nebo spánku. vhodné pro ně. Matrace by měla rovnoměrně distribuovat tlak po celém těle, aby se zabránilo vývoji bolestivých tlakových bodů. Pod 130 liber (lb) může chtít zvážit použití měkké matrace. Přejete si zvážit použití pevné matrace. Osazení může způsobit, že páteř bude během spánku nesprávně zarovnána a povrch, který je příliš tvrdý, může na boky a ramena vyvíjet další tlak. Chcete -li se dostat na matraci během sexu. Stanovení ručníků je dalším snadným způsobem, jak zabránit tomu, aby se na matraci dostaly jakékoli tekutiny. Teplota horkého promývání 140–158OF (60–70OC). Čisté po sexu. může zlepšit kvalitu spánku. Typ pro výběr? Kadeře nemusí být vhodné pro lidi, kteří se během spánku cítí horké.

Silnější matrace mohou omezit sexuální pozice, které vyžadují, aby se jeden nebo více lidí postavil. Osoba by měla zajistit, aby matrace je vhodná pro výšky a váhy všech uživatelů. Bezpečně a pohodlně.

Vezměte prosím na vědomí, že spisovatel tohoto článku tyto produkty nezkoušel. Všechny prezentované informace jsou čistě založeny na výzkumu. To znamená, že poskytne dobrou úroveň odrazu a rychle reaguje na pohyb. Základní vrstva se skládá z 416 ocelových podpůrných cívek, díky nimž je matrace odolná a odolná vůči ochabnutí.

Třetí vrstva matrace zahrnuje individuálně zabalené ocelové cívky, které Saatva říká, že reagují na pohyb a obrysy těla. To zabraňuje ohýbání okrajů matrace. To je důležité pro sexuální pozice, které vyžadují použití okraje postele. Dvě možnosti výšky jsou 11,5 palce a 14,5 palce.

Saatva Classic Matrace je k dispozici pro nákup online. , Brooklyn Bedding Aurora Hybrid matrace pomáhá udržovat uživatele v pohodě. Je vybaven šesti vrstvami: čtyři vrstvy pěny, vrstvu individuálně zabalených cívek a chladicí tkaninu. Tato pěna naplněná mědi má antimikrobiální vlastnosti a pomáhá odstraňovat tělesné teplo. Matrace.

To může pomoci snížit nahromadění tepla v matraci, což by mohlo být sex a spánek nepříjemný.

Brooklyn Bedding Aurora Hybrid je k dispozici zde.

layla paměťová pěna matrace

layla paměťová pěna matrace používá pouze pěnové vrstvy paměti. Díky tomu je velmi tichá matrace, která bude vhodná pro lidi, kteří chtějí udržet svůj sexuální život v soukromí. Gel reaguje na tlak pomocí zpevněné reakce. To podporuje tělo během pohybu, ale stále se cítí pohodlně. Společnost tvrdí, že vrstvy také vytvářejí oblasti komfortu zóny a nabízejí kontrolu přenosu pohybu. Tato funkce však může snížit snadnost pohybu během sexu. Proto je možné změnit stranu matrace, kterou člověk používá pro spánek a sex, pokud je to nutné. To může být prospěšné z důvodu pohodlí i hygieny, i když převrácení matrace může trvat nějakou práci. /

Latexové matrace mohou být skákací než památkové pěny, ale nemusí být tak skákací jako jarní matrace. Awara Organic Luxury Hybrid Matrace s přírodní pěnou a novozélandskou vlnou používá pěnovou a cívkovou pružinu. Podle webových stránek Awara je tato vrstva o 2 v silnějších než ve standardních hybridních matracích. Reliéf a podpora páteře. Cívky také přidávají odrazy pod pěnovou matrací. Společnost tvrdí, že tyto materiály přirozeně regulují teplotu a odtahují vlhkost od těla. Online.

Shrnutí

Matrace by měla být pohodlná během spánku a sexu.. Pomáhají také udržovat osobu v pohodě během a po sexu.

Pokud člověk potřebuje minimalizovat hluk matrace, pěnová matrace pomůže snížit hluk z pohybu. Na druhou stranu, pěnové matrace nemusí nabídnout bouřivost, kterou někteří lidé chtějí během sexu. Proto, zda si člověk vybere pěnovou matraci, bude záviset na jejich preferencích a potřebách. zbavit se bakterií. Mohou také zvážit použití ochranného krytu matrace.

  • Sexuální zdraví/STD
  • Poruchy spánku/spánku/nespavost

Lékařské zprávy dnes mají přísné přísné Pokyny pro získávání zdrojů a čerpá pouze z recenzovaných studií, akademických výzkumných institucí a lékařských časopisů a asociací. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Další informace o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální, se můžete dozvědět čtením naší redakční zásady .

Contents